26 Ocak 2015 Pazartesi

Cevahir'de Şipşak Dünya Turu ve Fun Lab Coşkusu

Yaklaşık 1 ay süren hastalığı yüzünden eve hapsolmuş Bade kuşla birlikte cumartesi günü Cevahir AVM'deydik.Çok sevdiğim blog yazarları ve çocuklarıyla birlikte keyifli bir gün geçirdik.Eğlenceye 'Cevahir'de Şipşak Dünya Turu' ile giriş yaptık.Girer girmez ilk koştuğu yer 'Paris'te Sanat' köşesi oldu.Mona Lisa portresini renklendirdiler.


Ardından İtalya köşesinde oyun hamurundan pizza,

Brezilya köşesinde Samba yapıldı :)
İstanbul'da balıklar tutuldu,
İngiltere'de futbol oynadılar ve Mısır Piramitleri'nin içine girip film izlediler.Hani alışveriş merkezlerinde çocukların peşinden koşarken helak olur,kimi zaman onun ne kadar mutlu olduğuyla bile ilgilenemez 'dur çocuğum,koşma yavrum ay aman dikkat!' diye yer bitiririz ya kendimizi,burda öyle bir durum yok.Güler yüzlü ablalar var her konuda yardımcı olan,tehlikelerden uzak keyifli bir ortam.Hatta biz genelde çocuklu buluşmalarda iki çift laf edemez bir selamı zor veririz birbirimize ama orda gayet güzel sohbet ettik pozumuzu da verdik! :) Canım Umutsuz İş Kadını Güldem ile...
Şipşak Dünya Turu'nun ardından yemek molası için en üst kata OKAFE 'ye çıktık.Sanırım alışveriş merkezlerinde bulunan işletmeler arasında en zengin menüye sahip restaurant...
Çocuklar için 'Penne Üzeri Et Döner' harika bir alternatif! OKAFE'de enerji depolayıp yine en alt kata Avrupa'nın en büyük temalı kapalı alan eğlence kompleksi Fun Lab Eğlence Dünyası'na girdik.Yanımda Bade'yi bırakacak biri olsa saatlerce kalırdım orda :) Hatta Babası bizimle birlikte olsa çaktırmadan yanımızdan kaybolur çılgınlar gibi eğlenirdi muhtemelen.Eve döndüğümüzde öyle bir anlattım ki ertesi gün tekrar gitmeye karar verdik! 
Şubat tatilinde şehirden ayrılamayanlar için çocuklarla birlikte harika bir hafta sonu geçirme garantisi var Cevahir Avm de! 

NOT:Şipşak Dünya Turu'na 24 Ocak-8 Şubat tarihleri arasında Avm'den yapacağınız 50 tl'lik alışveriş&yemek fişinizle katılabilirsiniz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder